Перевезення квартири під ключ здійснюється в декілька етапів

 1. Майно з квартири квартири транспортується в кілька етапів – від планування до розпакування
 2. Виїзд оцінювача до вас для вивчення обсягу, технічних можливостей, розрахунку пакувального матеріалу, консультування щодо того, який автомобіль найняти для перевезення з вантажниками – Movers.
 3. Допомога в пакуванні особистих речей, розбирання та пакування меблів, відключення побутової техніки. Підготовка до завантаження.
 4. Здійснюється завантаження вантажу у вантажівку. Ми ретельно фіксуємо всі предмети, сортуємо коробки, відокремлюючи тендітні предмети.
 5. Ми заносимо все майно в нову квартиру, проводимо збирання меблів, влаштовуємо її в місцях, які ви запланували, підключаємо побутову техніку.
 6. Ми допомагаємо розпаковувати речі та скласти все на полиці під вашим ретельним керівництвом.
 7. Вам потрібно просто спостерігати за процесом переїзду з квартири.

Переїзд квартири терміново

Якщо у вас ситуація термінового переїзду квартири, не витрачайте свій дорогоцінний час на пошук компанії по переїзду. Надішліть нам фотографії, які потрібно транспортувати, протягом 15 хвилин ми відповімо вам та надамо приблизну вартість послуг, а найближчим часом направимо вантажівку для перевезення речей та необхідну кількість вантажників.

Поради щодо того, як переїхати недорого. Перш за все, спробуйте упакувати власні речі самостійно та підготуйте предмети побуту до завантаження, щоб наші вантажники для переїзду могли негайно розпочати завантаження. Замовити газель для перевезення – це бюджетна машина об’ємом 18 кубічних метрів дозволяє перевозити одно- або двокімнатну квартиру з меблями.

Вартість квартирного переїзду

Ціна переїзд послуг формується відповідно до тарифної шкали компанії. Погодинна вартість послуг вантажників або вантажівки не дасть вам повного уявлення про реальний бюджет на послуги з переїзду. Кінцева вартість переїзду залежить від багатьох факторів:

 • Кількість вантажників для переміщення, вантажівка – обсяг і тоннаж вантажного транспорту
 • Загальна кількість годин роботи найманих вантажників та вантажних машин
 • Види додаткових послуг – демонтаж, складання меблів для дому, демонтаж побутової техніки
 • Витрата пакувального матеріалу (за умови використання нашої упаковки)
 • Перевезення вагової категорії предметів вагою від 80 кг. – сейфи, холодильники, піанино тощо.
 • Спуски або підйоми сходами без використання або відсутності ліфтів

У зв’язку з цим, якщо у вас вдома переїжджає велика кількість речей, меблів та обладнання – замовляйте менеджера з оцінки з відвідуванням вашої квартири.

Квартира переїжджає в Києві день за днем.

Якщо у вас терміновий переїзд у квартиру, зателефонуйте нашим операторам і найближчим часом замовте машину з навантажувачами. Наші бригади курсують містом, і екіпаж, який знаходиться ближче, буде відправлений до вас.

Перевезення речей від квартири до квартири

Таксі з навантажувачами для перевезення речей. Швидка доставка автомобіля. Ви можете замовити лише вантажівку для перевезення речей.

Послуги з переїзду квартир з меблями

Ви можете замовити будь-яку послугу з переїзду з квартири або приватного будинку в Києві чи Київській області. Для роботи з меблями до вас будуть направлені досвідчені мувери – меблярі.

В яких коробках безпечно перевозити речі

Якщо вас цікавить цей тип упаковки, прочитайте умови оренди та рекомендації щодо кількості замовлення. Перевезення речей у пластикових коробках – 100% безпека під час транспортування.