Пластикові коробки для переїзду

Оренда коробок для переїзду

У Києві відкрито сервіс – оренда коробок для переїзду. Даною послугою вже скористалися понад 1000 переїжджають. Пластикові коробки прийшли на заміну традиційним паперовим коробок і зарекомендували себе на ринку переїзду як надійний інструмент для перевезення речей, дрібної побутової техніки і комп’ютерного офісного обладнання.

Бокси для переїзду можете замовити у наших операторів, будь-яку кількість. Як оформити замовлення і як це працює.

Залишаєте заявку на потрібну кількість

Ми привозимо коробки і заносимо до Вас. Ви переїжджаєте

Ми приїжджаємо після переїзду і забираємо бокси

Зручність полягає в тому, що Вам не треба нікуди їхати і шукати де купити картонні коробки і супутній пакувальний матеріал – скотч, картон, інше.

Бокси не займають багато місця і при упаковці речей ставляться один на одного хоч до стелі. Міцність коробок дозволяє захистити навіть самі тендітні предмети, які можуть перебувати в самому низу.

Два розміру коробок:

Для домашнього переїзду 600 х 400 х 450

Для офісів додатковий розмір 800 х 600 х 500

Рекомендована кількість коробок

Однокімнатна квартира 1 людина 10 – 15 коробок

Двокімнатна квартира 2,3 особи 20 – 30 коробок

Трикімнатна або укомплектований приватний будинок 30 – 50 коробок

У будь-якому випадку це рекомендовану кількість, як показує практика. Але так як переїзд індивідуальний за обсягом майна, кількість боксів обговорюється і розраховується індивідуально.

Як розрахувати вартість оренди боксів для переїзду

Оренда одного коробки 600х400х450 см. В день 20 грн. для приватних осіб. Мінімальне замовлення 10 коробок з оплатою за 5 днів. Оренда 10 боксів обходиться 1000 грн. до 5 днів використання. Ваше бажану кількість х на 20 грн. шт. х 5 днів оренди = вартість оренди.

Доставка і повернення входить у вартість оренди за умови доставки по Києву. Доставка або повернення за межами міста оплачується додатково і залежить від км. від межі Києва.

Так само можлива доплата до вартості оренди, якщо піднімаємо бокси поверхами без ліфта – ліфти відсутні або не працюють. Доплата становить 10 грн. один поверх. Наприклад у Вас 5 поверх і піднімаємо без ліфта 10 ящиків – один підйом 5 коробок. 10 грн. х 5 поверхів = 50 грн. доплата, 2 підйому = 100 грн.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *