Плануєте перевезення речей та мебелів с квартири на квартиру аба приватний будинок ? Отримайте професійну консультацію та послуги від групи компаній Переїзд - Сервіс Київ

ВІТАЮ. МОЄ ІМ’Я ОЛЕГ УДАЛИХ

Організатор Групи Компаній Переїзд – Сервіс в місті Київ. Цей веб – сайт створений для Вас, як інформаційно-консультативний центр з питань підготовки та організації переїзду, а також презентація сервісу послуг нашими експертами. Буду радий з моєю командою допомогти Вам з переїздом квартири, приватного будинку або офісу компанії. Ви можете додатково ознайомитися про всі послуги та вартістю, які ми надаємо бажаючим переїхати на основному сайті нашої компанії. А також прочитати рекомендаційні листи і відгуки про наш сервіс

Переїзд квартири

Наша компанія організовує переїзд квартир якомога швидше та комфортніше. Ми знаємо, як організувати переїзд в квартиру та мінімізувати ваші турботи.

Зручність співпраці з нашим сервісом полягає в тому, що ви можете замовити переїзд з квартири в квартиру, надаючи як комплексні послуги під ключ, так і кожну послугу окремо.Перевезення речей з квартири до квартири

Незалежно від того, який обсяг у вас є, наша Служба переїзду надасть допомогу при переїзді – перевезення особистих речей по Києву та Київській області.

Замовити перевезення речей

Переїзд квартири з меблями та побутовою технікою

Ми надаємо комплекс послуг з підготовки, розбирання, упаковки меблів, а також з подальшим внесенням меблів в квартиру, якісним складанням і розміщенням. Ми працюємо з меблями стандартного класу – VIP-меблями.

Квартира під ключ переїзд

Ми організовуємо переїзд – від допомоги в упаковці особистих речей, відключенні побутової техніки, електричних та сантехнічних приладів, з подальшим підключенням в новій квартирі чи приватному будинку.

Перевезення квартири під ключ здійснюється в кілька етапів

 1. Квартира транспортується в кілька етапів – від планування до розпакування
 2. Виїзд оцінювача до вас для вивчення обсягу, технічних можливостей, розрахунку пакувального матеріалу, проконсультування щодо того, який автомобіль найняти для пересування з навантажувачами – Movers.
 3. Допомога в упаковці особистих речей, розбиранні та упаковці меблів, відключенні побутової техніки. Підготовка до завантаження.
 4. Здійснюється завантаження вантажу у вантажівку. Ми ретельно і точно фіксуємо всі предмети, сортуємо коробки, відокремлюючи тендітні предмети.
 5. Ми заносимо все майно в нову квартиру, проводимо збірку меблів, влаштовуємо її в місцях, які ви запланували, підключаємо побутову техніку.
 6. Ми допомагаємо розпаковувати речі та складати все на полиці під вашим ретельним керівництвом.
 7. Потрібно просто спостерігати за процесом переїзду з квартири.

Переїзд квартири терміново

Якщо у вас ситуація термінового переїзду квартири, не витрачайте свій дорогоцінний час на пошук компанії, що переїжджає. Надішліть нам фотографії, які потрібно транспортувати, протягом 15 хвилин ми відповімо вам приблизну вартість послуг, а найближчим часом надамо вантажівку для пересування та необхідну кількість навантажувачів.

Поради щодо того, як переїхати недорого. Перш за все, спробуйте упакувати власні речі самостійно та підготуйте предмети побуту до завантаження, щоб наші вантажники для переїзду могли негайно розпочати завантаження. Замовити газель для перевезення – це бюджетна машина об’ємом 18 кубічних метрів. дозволяє перевозити одно- або двокімнатну квартиру з меблями.

Квартира вартість переїзду

Ціна переїзних послуг формується відповідно до тарифної шкали компанії. Вартість послуг вантажників або вантажівки не дасть вам повного уявлення про реальний бюджет на послуги з переїзду. Кінцева вартість переїзду залежить від багатьох факторів:

 • Кількість вантажників для переміщення Вантажівка – обсяг і тоннаж вантажного транспорту
 • Загальна кількість годин роботи найманих вантажників – вантажників та вантажних машин
 • Види додаткових послуг – демонтаж, складання меблів для дому, демонтаж побутової техніки
 • Витрата пакувального матеріалу (за умови використання нашої упаковки)
 • Перевезення вагової категорії предметів вагою від 80 кг. – сейфи, холодильники тощо.
 • Спуски на підлогу або підйоми без використання або відсутності ліфтів

У зв’язку з цим, якщо у вас вдома переїжджає велика кількість речей, меблів та обладнання – замовляйте менеджера з оцінки з відвідуванням вашої квартири.

Квартира переїжджає в Києві день за днем.

Якщо у вас терміновий переїзд у квартиру, зателефонуйте нашим операторам і найближчим часом замовте машину з навантажувачами. Наші бригади курсують містом, і екіпаж, який знаходиться ближче, буде відправлений до вас.

Перевезення речей від квартири до квартири

Таксі з навантажувачами для перевезення речей. Швидка доставка автомобіля. Ви можете замовити лише вантажівку для перевезення речей.

Послуги з переїзду квартир

Ви можете замовити будь-яку послугу з переїзду з квартири в квартиру чи приватний будинок у Києві чи Київській області.

В яких коробках безпечно перевозити речі

Якщо вас цікавить цей тип упаковки, прочитайте умови оренди та рекомендації щодо кількості замовлення. Перевезення речей у пластикових коробках – 100% безпека під час транспортування.