Оренда пластикових коробок та пакувальних матеріалів для перевезення речей • Послуги перевезень Київ

+38 063 714-47-47

+38 095 446-53-93

Viber Telegram WhatsApp

Перевезення меблів

Послуги з перевезення меблів

Ви запланували перевезення меблів по Києву або з Києва по Україні? Замовте Послугу з перевезення меблів з комплексним сервісом – розбирання, упаковка, перевезення, збирання і розстановка.

З огляду на складність процесу з перевезення меблів, пропонуємо допомогу перевезти меблі, із застосуванням високоміцного пакувального матеріалу і послуг професійних меблярів Мувер.

Професійна розбирання та збирання

Послуги професійних меблярів. Гарантія якості.

Упаковка меблів для перевезення, зберігання

Упакуємо кожну деталь і фурнітуру в спеціальний пакувальний матеріал.

Перевезення VIP меблів класу Люкс

Працюємо з дорогими меблями. Професійні інструменти, великий досвід.

Переїзд меблів, один з складних процесів при переїзді. Не кожен може впоратися з розбиранням і надійної зборкою. Практично завжди меблі необхідно розібрати повністю або на кілька частин для безпечного перевезення. При цьому необхідно володіти знаннями і великим досвідом. Залиште найважче для фахівців. Якщо немає досвіду в розбирання та збирання меблів, краще замовити професійних муверов для перевезення.

Перевезення м’якою і корпусному меблів, вимагає правильності в демонтажі і знань де можна відкручувати фурнітуру, а де не бажано. На нашій практиці вже зустрічалися випадки неправильної зборки і нам доводилося за погодженням з клієнтами проводити додаткові ремонтні роботи.

Одним зі складних предметів меблів для недосвідчених, є шафи купе від двох і більше дверей. При розбиранні необхідно дві людини. Перевезти шафа купе не так вже просто, даний предмет меблів підлягає повному розбиранні, щоб не порушити і не зламати основну конструкцію шафи і фурнітуру. Для перевезення шафи рекомендуємо замовити перевезення меблів з розбиранням і складанням.

Так само можуть виникнути складнощі з перевезенням дивана. Не кожен знає, де можна відкрутити кріплення або від’єднати одну частину від іншої. Тому ми рекомендуємо замовляти фахівців для перевезення складних конструкцій м’яких та корпусних меблів.

Наша команда кожен день стикається з питанням підготовки і перевезення меблів, як стандартної так і дорогий класу люкс.

Вы должны помнить, когда ищите недорогую перевозку, или дешево грузчиков, что Ваша мебель стоит на много дороже, чем услуга мебельная перевозка и стоимость специалистов. Если хотите чтобы мебель прослужила еще много лет.

Вартість перевезення і як замовити перевезення меблів

Замовити перевезення Ви можете по телефону або відправити запит. Для розрахунку скільки коштує перевезення меблів, рекомендуємо надіслати нам фотографії меблів яка планується до перевезення. Наші фахівці ознайомляться з конструкцією і найближчим часом дадуть по ціні за послуги.

Ціна формується за такими чинниками:

  • Кількості вантажників -мебельщіков для перевезення меблів
  • Вантажна машина – Обсяг і тоннаж вантажного транспорту
  • Загальна кількість годин роботи
  • Види додаткових послуг надають фахівцями – розбирання, збирання меблів, демонтаж вбудованих меблів, складність транспортування (приклади нижче на фото)
  • Витрата пакувального матеріалу за умови замовлення у нас
  • Транспортування ваговій категорії, вага предмета від 80 кг. – меблі з натурального дерева, антикварні меблі, види меблів ikea, інше
  • Поверхові спуски або підйоми в ручну без ліфтів – в разі відсутності ліфтів або неможливо спустити / підняти предмет з за габариту

English EN Russian RU Ukrainian UK