Movers & Moving Service Київ

Movers & Moving Service Київ

Спеціалізований Сервіс з Переїзду • Мувінгова Компанія Movers & Moving

Служба переїзду

Співпраця Movers & Moving Київ - це гарантія збереження майна. Змінюй життя з легкістью!

Переїзд офісу • Планування та організація перевезення офісів

Переїзд в новий офіс Пропонуємо організувати переїзд компанії в новий офіс. Попереднє планування видів послуг дозволяє логічно спланувати переміщення офісів комерційних та бюджетних організацій. Під час попереднього обстеження та складання робочого плану наші експерти проаналізують...
Ознайомитись "Переїзд офісу • Планування та організація перевезення офісів"

Квартирний переїзд – допомога в перевезенні речей з квартири на квартиру

Переїзд квартири Наша компанія організовує переїзд квартир якомога швидше та комфортніше. Ми знаємо, як організувати переїзд в квартиру та мінімізувати ваші турботи. Зручність співпраці з нашим сервісом полягає в тому, що ви можете замовити переїзд...
Ознайомитись "Квартирний переїзд – допомога в перевезенні речей з квартири на квартиру"

Перевезення меблів

Послуги з перевезення меблів Ви запланували перевезення меблів по Києву або з Києва по Україні? Замовте Послугу з перевезення меблів з комплексним сервісом – розбирання, упаковка, перевезення, збирання і розстановка. З огляду на складність процесу...
Ознайомитись "Перевезення меблів"

Коробки для перевезення речей

Оренда пластикових коробок для переїзду У м.Київ працює сервіс – оренда коробок для переїзду з доставкою в квартиру обо офіс. Даною послугою скористалися понад 1000 переїжджають. Пластикові коробки прийшли на заміну традиційним картонним коробкам та...
Ознайомитись "Коробки для перевезення речей"

Контакти служби переїзду – Замовити переїзд Київ

Ви можете зателефонувати мені, задати додаткові питання пов’язані з переїздом. При необхідності приїду до Вас для проведення розрахунку вартості послуг моєї команди. Для орієнтовної вартості в онлайн режимі, відправте мені фотографії меблів або панорамне відео обсягу. Фотографії допоможуть більш точніше розрахувати вартість і види послуг

+38 095 446-53-93

+38 063 714-47-47

pereezd.servis.kiev@gmail.com

Блог

Поради по переїзду

Поради для переїзду

Кілька порад як підготуватися до переїзду і який пакувальний матеріал використовувати при переїздах. https://youtu.be/PBpmH5LWCNM Детальніше "Поради для переїзду"

Відгуки переїзд

Відгуки про нашу роботу при організації переїздів Відгуки та рекомендаційні листи наших клієнтів - це показник правильного розвитку нашої групи компаній. Ми вдячні всім хто... Детальніше "Відгуки переїзд"

Підготовка офісу до переїзду – рекомендації

ПРАКТИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ - РЕКОМЕНДАЦІЇ На які нюанси цього процесу слід особливо ретельно звертати увагу, знати та враховувати, готуючись до організації переїзду. Які питання слід вирішити... Детальніше "Підготовка офісу до переїзду – рекомендації"

Ліфти при переїзді

На практиці існує дуже цікавий факт, який пов'язаний з використанням ліфтів при переїзді. Чи може привести до подорожчання переїзд, якщо у Вас є вантажні ліфти.... Детальніше "Ліфти при переїзді"

Вартість послуг

Послуги вантажників – ціна за годину

Послуги вантажників для переїзду - місто Київ Вартість послуг вантажників за годину,... Детальніше "Послуги вантажників – ціна за годину"

Послуги перевезення речей

Плануєте переїзд, перевезення речей?
Не витрачайте час на пошук постачальників послуг у різних місцях для організації переїзду під ключ.

Ви можете замовити всі необхідні послуги з організації переїзду квартири або офісу в одному місці – від планування до розпакування.

 • ШВИДКА ТА БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА: Планування переїзду починається з інформування про вартість послуг. Це залежить від низки речей, таких як відстань, обсяг робіт, розташування квартири або офісу – поверхи, навантаження та розвантаження, правила використання ліфтів, парко місця і т.д. Протягом 30 хвилин ви можете дізнатися про витрати на переїзд онлайн – зашукайте панорамне відео або зробіть фотографії, надішліть їх нам електронною поштою або за допомогою смартфона!
 • ПОСЛУГИ З УПАКОВКИ: Ваші речі, меблі, техніка буде захищено від пошкоджень після того, як їх запакують наші спеціалісти з упаковки. Якщо ви просто потребуєте тимчасового зберігання, ми можемо вам допомогти. Багато наших нових клієнтів дивуються швидкості, з якою наша команда фахівців з меблів можуть безпечно та ефективно розібрати, запакувати та знову зібрати, від невеликих предметів до складних шаф купе, дорогих меблів.
 • РОЗБИРАННЯ ТА ЗБИРАННЯ МЕБЛІВ: Досвідчені меблярі професійно розберуть, запакують із спеціальний захисний пакувальний матеріал, зберуть та розставлять меблі в новому приміщенні.
 • ДЕМОНТАЖ: Вам не потрібно шукати окремо фахівців з відключення та підключення обладнання та техніки. Тепер усі послуги з переїзду зібрані в одному місці
 • ПАКУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ: Не витрачайте часу на пошук необхідного пакувального матеріалу та коробок, високоміцний захисний пакувальний матеріал Ви можете замовити у нас.
 • СЕРВІС ПІД КЛЮЧ: Ви залишаєте заявку на переїзд, наші експерти спланують та організують весь процес.

Ось лише кілька причин замовити послуги переїзду з Компанією Переїзд — Сервіс Київ

✓ Наша професійна команда координаторів, вантажників Муверов з «чистотою» біографічних даних, які дійсно цінують і піклуються про майно клієнтів.

✓ Ми будемо працювати з Вами відповідно до Вашого графіка за попередньою домовленістю. Буде призначено індивідуальні координатори процесу.

✓ Демонтуємо меблі, побутову техніку, упаковуємо домашні речі, перевозимо спеціально обладнаними автомобілями, розставимо ваші кімнати.

Професійний – координований Сервіс під ключ
Персональний менеджер з реалізації проекту переїзду – попередньо погодить з Вами кожен етап процесу та координуватиме роботу безпосередньо з вантажниками Муверами. Це гарантує, що Вам не потрібно турбуватися про деталі.

 1. Індивідуальна увага до дорогих та тендітних предметів – наш менеджер стежитиме за всіма дорогими речами Вашого інтер’єру та приділятиме їм особливу увагу. Ви можете давати доручення, в той час як менеджер проекту спостерігає та координує процес.
 2. Багато компаній, що займаються перевезеннями, можуть надіслати вантажників, які можуть не вистачати досвіду в переїздах або окремих послугах, тільки для того, щоб відправити працівника. Цього не робить наша компанія. До Вас будуть направлені фахівці з огляду на специфіку переїзду та послуг.
 1. Індивідуальні пластикові ящики для скляних предметів, домашнього приладдя та речей.
 1. Переїзд на велику відстань по Україні та за кордон — за жодних обставин до Вашого майна не будуть завантажені предмети інших людей.
 2. Встановлення, демонтаж відео спостереження – надасть власного фахівця для монтажу системи відеоспостереження.
 3. Послуги з розпакування в кінці переїзду — Мувери допоможуть розпакувати всі предмети та речі, щоб вам не довелося турбуватися про це пізніше. Весь використаний пакувальний матеріал і непотрібні меблі утилізуємо.