Вантажоперевезення по Києву, з Києва по Україні.

Ось лише кілька плюсів співпраці з нами:

✓ Наша професійна команда координаторів, вантажників — Муверів із чистими біографічними даними та резюме, які дійсно цінують та піклуються про майно клієнтів.

✓ Ми надаємо комплексний Сервіс з переїзду та працюватимемо з Вами відповідно до Вашого графіка за попередньою домовленістю. Буде призначено індивідуальні координатори процесу.

✓ Демонтуємо меблі, побутову техніку, упаковуємо домашні речі, перевеземо спеціально обладнаними автомобілями, розставимо ваші кімнати. Координований Переїзд з перших секунд – персональний менеджер із реалізації проекту переїзду.

Попередньо узгодимо з Вами кожен етап процесу – це гарантує, що Вам не потрібно турбуватися про деталі.

  1. Індивідуальна увага до ціних та тендітних предметів – наш менеджер стежитиме за всіма дорогими речами Вашого інтер’єру та приділятиме їм особливу увагу. Ви можете давати доручення, в той час як менеджер проекту спостерігає та координує процес.
  2. Багато компаній, що займаються перевезеннями, можуть надіслати вантажників, якім може не вистачати досвіду в перевезенні або окремих послугах, тільки для того, щоб відправити працівника. Цього не робить наша компанія. До Вас будуть направлені фахівці з огляду на специфіку перевезення вантажу та послуг.
  3. Індивідуальні пластикові ящики для скляних предметів, домашнього приладдя та речей офісу обо квартири.
  4. Перевезення вантажів на велику відстань по Україні та за кордон — за жодних обставин до Вашого майна не будуть завантажені предмети інших людей.
  5. Встановлення, демонтаж відео спостереження – Moving P-Box надасть власного спеціаліста для монтажу системи відеоспостереження.
  6. Послуги з розпакування речей в кінці перевезення — Мувери допоможуть розпакувати всі предмети та речі, щоб вам не довелося турбуватися про це пізніше. Весь використаний пакувальний матеріал і не потрібні меблі утилізуємо.